Ніші з гіпсокартону - гарні фото, ніші з гіпсокартону під телевізор

Ніша з гіпсокартону — це поглиблення в стіні, що додає пластичність і неповторність інтер’єру. Дизайн ніш буває різноманітний, вона може бути вбудована безпосередньо в перегородку або протягнута замість меблів уздовж всієї стіни. Представляємо Вашій увазі непогану фото підбірку. Як і проста, так і пишно оформлена декоративна ніша в стіні дозволяє візуально розширити приміщення і надати рухливість інтер’єру квартири.

Найчастіше поглиблення в стіні оснащують підсвічуванням, виглядає дуже красиво. Декор-ніша може бути влаштована під конкретний твір мистецтва. Наприклад, аристократи зазвичай поміщали в поглиблення великі вази або статуї лицарів у кованих обладунках. З її допомогою можна приховати недоліки і дефекти стін. Дуже зручним і функціональним рішенням буде ніша з гіпсокартону під телевізор. Вона може виходити з стіни або імітувати тумбу з цікавою підсвічуванням, а дроти від техніки легко ховаються в порожнині під каркасом.

Така ніша-тумба структурує простір і виконує роль цікавого продуманого джерела освітлення. Для тих, хто не хоче бачити телевізор у момент, коли він вимкнений, можна спорудити декор-нішу за принципом шафи-купе. Конструкція буде повністю закриватьсяP дверцятами або шторкою.

Варіанти представлені на фото. Ніша на кухні може бути зведена під барну стійку, а якщо обладнати її дверцятами, то вийде шафка-бар. Використовуючи для обробки ніш декоративну штукатурку, кольорове скло, природний і штучний камінь, можна виконати її дизайн в такому ж кольорі, як і стіни, або за принципом контрасту, вибравши колір темніше або світліше на кілька тонів. При бажанні ніша може являти собою архітектурну композицію з унікальним освітленням і обробкою, наприклад декоративну, з мозаїчною панеллю і незвичайної підсвічуванням, з зображенням пейзажу, на якому завжди улюблена пора року. У дизайні невеликих ніш з гіпсокартону краще використовувати таку ж колірну палітру, як і для стін (на кілька тонів світліше).

Чим менше поглиблення, тим дрібніше повинні бути елементи декору. Якщо декор-ніша складається з різних поличок, то буде вельми оригінальним оформити її у вигляді рами від картини. Актуальний варіант для маленьких квартир — пристрій ніші з використанням гіпсокартону у вигляді мініатюрного дивана. У вітальні дуже красиво смотрітсяPвстроенний в декор-нішу акваріум. У спальні її краще розмістити над ліжком.

Якщо стилізувати нішу під англійська грот або японську пагоду, обплетену квітучим чагарником, і помістити в неї великий витончений букет в художній вазі — це буде виглядати шикарно і справить враження на гостей. Ніші з гіпсокартону, фото яких Ви бачите, можна створити і на кухні. Додаткові вбудовані полиці для кухонних дрібниць припадуть дуже до речі. З обрізків гіпсокартону можна зробити стільницю, шафа, полиці. Ну і при необхідності посудомийна машина або плита легко може бути захована в штучне поглиблення.


У ванній можна влаштувати дуже функціональні ніші, перетворивши їх на полиці для зберігання засобів гігієни. За допомогою ніші можна перетворити ванну кімнату в ротонду, облицювавши стіни переливається мозаїкою і влаштувавши в них декор-ніші з гіпсокартону, пофарбовані білою фарбою. Розкішна ідея — безпосередньо під ванною влаштувати декоративну нішу в підлозі, що нагадує акваріум ..

Ніші з гіпсокартону під телевізорShare →